تبلیغات
«حجاب راه خدا» - فاجعه های بی حجابی!.!.
«حجاب راه خدا»
منوی اصلی
مطالب پیشین
همراه با قرآن
آیه قرآن تصادفی
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

گذشتگان (شهدا)کاشتند و ما خوردیم.ما بکاریم تا دیگران بخورند.
جستجو


تدبّر در قرآن
آیه قرآن
آرشیو مطالب
صفحات مجزا
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
کاربردی
ذکر روزهای هفته مهدویت امام زمان (عج) آمار بازدید تماس با ما
ابر برچسب ها
دانلود نرم افزار رایت سی دی ,  آیا حجاب میتواند باعث اخراج یک کارمند باشد ,  اخراج شدم به دلیل داشتن حجاب ,  دانلود نرم افزار کامپیوتر ,  نتیجه از دست دادن چشم در امان ماندن دختری از دست هوس رانان ,  دانلود نرم افزار رایت دیسکnero2014 ,  حجاب ریشه در اصالت دارد ,  از دست رفتن یک چشم نتیجه ی جلوگیری از ریختن آبروی دختر ,  دانلود نرم افزار طراحی ,  برای امر به معروف اهدای یک چشم کافی است؟ ,  ثمره قیام عاشورا استحاکم حجاب ,  دانلود نرم افزار مدیریت دانلودIDM ,  کبک هایی که سره خود را زیر برف کرده اند ,  دانلود نرم افزار رایانه ,  اخراج یک کارمند به دلیل داشتن حجاب ,  نجابت و پاک دامنی در ذات ایرانیان ,  مرد هایی مانند کبک ,  حجاب پیام اصلی قیام عاشورا ,  بالا رفتن ارزش زن همراه با داشتن حجاب ,  دانلود نرم افزار فوتوشاپcs6 ,  عاشورا و حجاب ,  اهدای یک چشم برای جلوگیری از ریختن آبروی یک دختر ,  حجاب نزد ایرانیان استو بس ,  حجاب از دیدگاه قیام عاشورا ,  حجاب دلیل اخراجم بود ,  اهدای یک چشم جهت حفظ آبروی یک دختر ,  انسان هایی که مانند کبک سره خود را زیر برف کرده اند ,  حجاب میراث گذشتگان ,  حجاب از منظر مکتب عاشورا ,  دلیل اخراج کارمندی به بهانه داشتن حجاب , 
ارسال شده در چهارشنبه 8 آبان 1392 ساعت 01:00 ب.ظ توسط ایرانی سرفراز س.ک
مفاسد بی حجابی!
خواننده محترم: در این حادثه كه یكی از هزاران حادثه مربوط به خیانتهای خانوادگی است دقت كنید و بیندیشید و علتش را بررسی نمائید تا برای شما روشن شود كه عامل آن فقط بی حجابی و خود نمایی است. چرا كه اگر آن زن حجاب داشت و زیبائیهایش پوشیده و پنهان بود، هرگز به این دام نمی افتاد و شوهرش نیز دچار این بدبختی كه بدست خود برای خود فراهم كرد نمی شد.
آری این است مفاسد بی حجابی و این است سزای كسی كه با قانون اسلام و حكم قرآن مخالفت میكند.
مفاسد بی حجابی!روزی یك تیم ورزشی از یك شهرستان، پهلوان كُشتی شهر دیگری را برای مسابقه دعوت كرد. قهرمان مزبور به دعوت آنان پاسخ گفت، و همراه همسر زیبا و بی حجابش راهی آن شهر شد، بازی كنان و كشتی گیران شهر، برای استقبال وی به فرودگاه آمدند و با گرمی به وی خیرمقدم گفتند، سپس آن پهلوان همسر خود را به رفقایش معرّفی كرد، و وی را برای دست دادن به آنان جلو انداخت و بازی كنان با گرمی و لبخند به همسر وی دست دادند.

یكی از آنها عاشق همسر پهلوان شد و بفكر افتاد با او ازدواج كند. برای رسیدن به هدف نقشه هایی پیش خود طرح ریزی كرد و سرانجام با همسر پهلوان بطور پنهان و دور از چشم شوهرش خلوت و ملاقات كرد و نقشه خود را باین وجه عملی ساخت.
از وی پرسید: شوهر شما چقدر مهر بشما داده، زن گفت: بیست هزار تومان. مثلاً، مرد گفت: ولی من حاضرم چند برابر این مبلغ را بشما بدهم، زیرا ارزش شما بیش از این مقدار است. حقیقتا شوهر شما با این مهر بشما ظلم و ستم نموده، سپس پرسید: بگو ببینم، شوهر شما چه شغلی غیر از ورزش دارد؟
زن گفت: كارمند یكی از وزارت خانه ها است. ناگهان مرد هوسران، آه مزوّرانه ای از دل كشید و گفت: این نیز ظلم در حق شما است، شما با این زیبائی، همسر یك كارمند هستی نه نه شما بیش از این ارزش دارید. همسر شما باید مانند من باشد، من مهندس و تحصیل كرده دانشگاه هستم، و دكترا دارم و حاضرم با شما ازدواج كنم، بشرط اینكه شوهرت تو را طلاق دهد.
سرانجام او را فریب داد، و با او قرار گذاشت كه پس از مراجعت، از شوهرش طلاق بگیرد، و با وی ازدواج كند.
این راز و نیازهای عاشقانه و مخفیانه و پنهان از چشم پهلوان میهمان صورت گرفت، و او هیچگونه اطلاّعی از این حوادث نداشت، و نمی دانست چه میگذرد.
بالاخره مدّت ملاقات بپایان رسید و شوهر و همسرش به شهر خود بازگشتند از آن پس شوهر با اخلاق و رفتار سوء همسرش روبرو شد، و پس از آنكه در گذشته خندان بود، و با او انس میگرفت و رنجهای او را از یادش میبرد، اكنون رفتارش بر عكس شده است.
مرد از این كجروی زن به ستوه آمد، وكاسه صبرش لب ریز شد، و از وی علّت تحوّل اخلاقی او را جویا شد؟ زن گفت: بخاطر آنكه تو مرا فریب داده ای، تو به من ظلم كرده ای.. مرد با كمال تعجّب گفت: من! چگونه من ترا فریب داده ام! زن گفت: چون با مهر كمی با من ازدواج كرده ای و ارزش من بیشتر از اینها است، تو شایسته ازدواج با من نبودی و كسی هست كه با مهر شایسته حاضر است با من ازدواج كند، و من میخواهم الا ن از تو طلاق بگیرم.
شوهر بدبخت، كه انتظار شنیدن این سخن را از همسرش نداشت، هوش از سرش پرید، و خود را در چنگال این فاجعه بزرگ گرفتار دید، فاجعه ای كه خودش بدست خودش روزی كه همسر بی حجابش را بهمراه خود به شهر دیگر برد بوجود آورد، اینك شوهر در صدد بر آمد كه او را از تصمیمش منصرف كند، ولی سخنان او با شكست مواجه شد، و سرانجام از روی ناچاری او را طلاق داد، و زن طلاق نامه خود را گرفت و برای ازدواج با دوست خود راهی شهر دیگر شد.
خواننده محترم: در این حادثه كه یكی از هزاران حادثه مربوط به خیانتهای خانوادگی است دقت كنید و بیندیشید و علتش را بررسی نمائید تا برای شما روشن شود كه عامل آن فقط بی حجابی و خود نمایی است. چرا كه اگر آن زن حجاب داشت و زیبائیهایش پوشیده و پنهان بود، هرگز به این دام نمی افتاد و شوهرش نیز دچار این بدبختی كه بدست خود برای خود فراهم كرد نمی شد.
آری این است مفاسد بی حجابی و این است سزای كسی كه با قانون اسلام و حكم قرآن مخالفت میكند.