تبلیغات
«حجاب راه خدا» - دنیایی که سیاستمداران شیطانی صفت آلوده اش کردن.سیاست.
«حجاب راه خدا»
منوی اصلی
مطالب پیشین
همراه با قرآن
آیه قرآن تصادفی
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

گذشتگان (شهدا)کاشتند و ما خوردیم.ما بکاریم تا دیگران بخورند.
جستجو


تدبّر در قرآن
آیه قرآن
آرشیو مطالب
صفحات مجزا
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
کاربردی
ذکر روزهای هفته مهدویت امام زمان (عج) آمار بازدید تماس با ما
ابر برچسب ها
نتیجه از دست دادن چشم در امان ماندن دختری از دست هوس رانان ,  انسان هایی که مانند کبک سره خود را زیر برف کرده اند ,  حجاب میراث گذشتگان ,  حجاب دلیل اخراجم بود ,  مرد هایی مانند کبک ,  دانلود نرم افزار مدیریت دانلودIDM ,  حجاب نزد ایرانیان استو بس ,  برای امر به معروف اهدای یک چشم کافی است؟ ,  اهدای یک چشم جهت حفظ آبروی یک دختر ,  اخراج یک کارمند به دلیل داشتن حجاب ,  حجاب از دیدگاه قیام عاشورا ,  دانلود نرم افزار فوتوشاپcs6 ,  حجاب پیام اصلی قیام عاشورا ,  کبک هایی که سره خود را زیر برف کرده اند ,  دلیل اخراج کارمندی به بهانه داشتن حجاب ,  ثمره قیام عاشورا استحاکم حجاب ,  آیا حجاب میتواند باعث اخراج یک کارمند باشد ,  دانلود نرم افزار طراحی ,  حجاب از منظر مکتب عاشورا ,  از دست رفتن یک چشم نتیجه ی جلوگیری از ریختن آبروی دختر ,  بالا رفتن ارزش زن همراه با داشتن حجاب ,  دانلود نرم افزار رایت سی دی ,  حجاب ریشه در اصالت دارد ,  دانلود نرم افزار کامپیوتر ,  دانلود نرم افزار رایت دیسکnero2014 ,  دانلود نرم افزار رایانه ,  عاشورا و حجاب ,  اخراج شدم به دلیل داشتن حجاب ,  اهدای یک چشم برای جلوگیری از ریختن آبروی یک دختر ,  نجابت و پاک دامنی در ذات ایرانیان , 


شعار نماز جمعه ی این هفته شهرمان که بسیار بجا و زیبا بود :

محمد رسول الله و الذین معه اشداء علی الکفار رحماء بینهم

بر سااس فرمایشات امام راحل شعار مرگ بر آمریکا تا زمانی که آمریکا آدم نشود و دست از خصومت خود علیه اسلام و ملت ایران بر ندارد ادامه دارد و حذف شدنی نیست. شاید در آینده زمانی برسد که شعار مرگ بر آمریکا ترک شود لکن شعار مرگ بر سلطه گر و استکبار همچنان ادامه خواهد داشت.


قابل توجه بعضی ها که خود را از نزدیکان و یار امام می دانند

و  از امام نقل قول می کنند که امام مخالف شعار دادن و مرگ گفتن بود و چه و چه و چه ....... (ماشالله امام خاطرات زیادی با ایشان دارد)

 نقل قول از امام (ره) 

امام  فرمودند:"اکنون که من حاضرم، بعضی نسبت‌های بی‌واقعیت به من داده می‌شود و ممکن است پس از من در حجم آن افزوده شود لهذا عرض می‌کنم آنچه به من نسبت داده شده یا می‌شود مورد تصدیق نیست مگر آن که صدای من، یا خط و امضای من باشد، با تصدیق کارشناسان یا در سیمای جمهوری اسلامی چیزی گفته باشم" 

برگرفته از وصیت نامه سیاسی الهی امام

واقعا امام ما عجب اعجوبه ای بوده... همه چیز رو پیش بینی کرده


هاشمی دقت کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


کلام این سید بزرگوار یادمان نرود:
ای آمریکا بشنو فریاد خشمگینانه ملت ما را که همچون سال 57 فریاد می زنند"مرگ بر آمریکا ".
یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.
بعضی ها در غیاب ابرمردانی چون شهید مظلوم بهشتی درخواست حذف شعار مرگ بر امریکا رو دارن.
زهی خیال باطل. . .
ما همچنان ؛ همچون سال 57 فریاد می زنیم مرگ بر امریکا

والسلام. . .


اکنون که من حاضرم، بعضی نسبت‌های بی‌واقعیت به من داده می‌شود و ممکن است پس از من در حجم آن افزوده شود لهذا عرض می‌کنم آنچه به من نسبت داده شده یا می‌شود مورد تصدیق نیست مگر آن که صدای من، یا خط و امضای من باشد، با تصدیق کارشناسان یا در سیمای جمهوری اسلامی چیزی گفته باشم.

خاطراتی که از آقای هاشمی رفسنجانی نقل شده یکی مربوط به شعار"مرگ بر آمریکا" و یکی مربوط به شعار "مرگ بر ضدّ ولایت فقیه" است.

"در پاسخ به این شعار ها و سخنان باید گفت:
طبق اصل 110 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، صدور فرمان همه‌ پرسی و تعیین سیاست‌های کلی نظام از اختیارات ولایت مطلقه فقیه است و در حیطه وظایف و اختیاراتریاست جمهوری و یا مسئول دیگری قرار نداشته . . ."

چگونه است یک مقام دولتی ، قانون اساسی را نقض می کند و حرف های بی سند و واهی می زند و هیچ ارگانی نسبت به این ادعاهای واهی که مربوط به روح الله کبیر است هیچ عکس العملی نشان نمی دهد و حتی بعضی از مسئولین از این ادعا ها حمایت می کنند؟!
نگرانتان هستیم آقای هاشمی و یک تذکری دوستانه به شما می دهیم که دیگر اظهاراتی در حیطه ولایت فقیه نکرده و آنرا انتشار نکنید و این را مورد توجه خودتان قرار دهید که ایران و ایرانی تنها یک راه دارد : 
"کشور ایران و ایرانی غیر از ولایت ، خط دیگری نمیشناسد و نخواهد شناخت و تا ابد مطیع حرف های آن می باشد" و شما را به این خط فکری دعوت می کنیم ، وگرنه همانند این ها روزی به این تصویر  خواهید پیوست.

اما سوال اینجاست که اگر هاشمی اینقدر از شعار مرگ دادن متنفر است چرا در روزهای پر آشوب سال 88 که شعار مرگ را بر ضد اصل ولایت فقیه سر می دادند اعلام انزجار نکرد و تازه به نفع آنها خطبه خوانی کرد؟ چطور از شعار دادن بر ضد اصل مترقی ولایت فقیه که بزرگترین یادگار امام راحل عظیم الشان بود ناراحت نشد و به صحنه نیامد؟

هاشمی دقت کن !


باتشکراز:mazloum.ir

آنهایی که دنبال مذاکره با کدخدا هستند باید این را بدانند که افسار

 آمریکا 

دست اسرائیل است ...!!!


آنهایی که دنبال مذاکره با کدخدا هستند باید این را بدانند که افسار آمریکا دست اسرائیل است ...

منطق این گونه افراد مانند این است که تا وقتی کد خدا را نبینند ؛ با بقیه حرف زدن فایده ندارد چون گوش شان به کدخداست و چیزی را قبول ندارند . . .


بدینوسیله کد خدای اصلی را به شما معرفی میکنم . . .

آمریکا که قبل از دیدار با نتانیاهو ادبیاتی به مانند فدایت شوم داشت ، بعد از دیدار با نتانیاهو (نخست وزیر رژیم صهیونیستی) ، ادبیات سخنانش به طور کامل از تمام زوایا تغییر کرد و در سخنانش گزینه نظامی را دو یا چند باره به زبان آورد.

امروز با رنگ باختن تمام لبخندهای اوباما به روحانی و جان کری به ظریف، آن هم تنها با دیداری کوتاه با نتانیاهو ، به نظر می رسد که افسار آمریکا دست اسرائیل است و از آنتبعیت می کند و اینک سوالی جدی ایجاد می شود: که نکند همان منطق که روحانی را پای مذکره با آمریکا رساند، اطرافیان او را به مذاکره با کدخدای اصلی هم وسوسه کند؟!!

مقتدر مظلوم - افسار کدخدا دست اسرائیل است . . .


در پاسخ به گزینه نظامی کدخدا و صهیونیست ها باید گفت:

من یک هدف دارم و شما تنها گلوله دارید . . .

دعا کنید بعد از تمام شدن گلوله هایتان زنده نباشم . . .

و این را بدانید پشت این نقاب فقط تکه ای استخوان و ماهیچه پنهان نشده . . .

در پشت این نقاب یک آرمان وجود دارد و آرمانها ضد گلوله هستند . . .زینت دیروزکابینه خاتمی؛ زینت امروزمحفل وهابیون 


*چرا وهابی گری مهاجرانی تعجبی ندارد؟

عطاء مهاجرانی وزیر ارشد دولت محمد خاتمی بار دیگر در آغوش ملک عبدالله وهابی جا خوش کرد و با او قراری گذاشت تا به نمایندگی از شیعیان! به گفتگو با ادیانی انگلیسی و صهیونیستی نظیر بهائیت و وهابیت و... بنشیند. او پیش از این نیز در مجلس شاعرانه ای که برای مدح دیکتاتور وهابیت در الجنادریه تشکیل شده بود حضور یافت و به مجلس رقص و بزم شاهانه آفرین گفت.

مهاجرانیِ امروز، تفاوتی با مهاجرانیِ دیروز نکرده است. او زمانی هم که وزیر ارشاد دولت خاتمی بود، خواستار حذف عنوان اسلامیت از بالای سر در وزارتش شده بود. او زینت الوزراء و سمبل و نگین وزیران خاتمی بود که پیش از این نیز دست راست و آچار فرانسه دولت هاشمی بود. او معاون پارلمانی هاشمی رفسنجانی بود . همو که خواستار مادام العمر شدن دوره ریاست جمهوری هاشمی بود ، از سفیران ضد فرهنگی و جاسوسان اروپایی در فرودگاه به گرمی استقبال کرد و فرش قرمز برای آنان گسترد. او همانی است که در فتنه سبز ، قسمت عمده ارتباطات خارجی و جاسوسی- رسانه ای فتنه با لندن را هماهنگ می ساخت و تئوری های اسب تراوا را برای در نوردیدن انقلاب اسلامی ارائه می داد.

*مهاجرانی تنها یار خاتمی نیست

او البته از میان دولتی ها و اطرافیان خاتمی و هاشمی تنها کسی نیست که اینگونه پرده از چهره خود برداشته و ذات خود را عیان ساخته است.

محسن کدیور دیگر دوست نزدیک خاتمی نیز که از شاگردان حلقه منتظری بود سال هاست به تضاد وحی و نبوت و انکار دین رسیده است. سروش تئوری پرداز دولت خاتمی هم همچنین سرنوشتی دارد. او قران را وحیانی نمی داند و بنابر پیش بینی خدا در قران« ثم کان عاقبه الذین اساوا اسوآ ان کذبوا بایات الله» به تکذیب قران رسیده است. اکبر گنجی نویسنده امنیتی – سیاسی- رسانه ای پادوی دولت خاتمی هم به نفی و جود امام زمان(عج) می پردازد و در فلاکت، تئوری براندازی ارائه می دهد. سرنوشت  شیرین عبادی،مزروعی، شیرزاد، نوری زاد و دیگر هواداران خاتمی نیز بهتر از این ها نیست.

اما به راستی چرا همگی اعوان و انصار خاتمی به این حال و روز افتاده اند؟ اینها با گذشته شان تفاوت کرده اند یا در گذشته هم همین عقاید را داشتند اما نمی توانستند آن را ابراز دارند؟ و در اینصورت چرا اینان در اطراف خاتمی حلقه زدند؟

*تفاوتی نکردند

واقعیت آن است که اینان با گذشته شان تفاوتی نکرده اند.مگر همینان نبودند که در دوران خاتمی در مطبوعات و محافل دانشگاهی سخن از محاکمه کردن خدا، تمسخر تقلید، نفی ارزشها، خشونت پیامبر در صدر اسلام، زیر سئوال بردن کربلاو... می زدند؟ مگر همینان نبودند که با رفتار خود در مجلس ششم، سعی در زیر سئوال بردن ارزش ها و تصویب قوانین مخالف شرع و ارزش ها داشتند؟ بنابر این نمی توان تفاوتی بین حال و گذشته اینان قائل شد.

* اینان همجنس خاتمی اند

اما پاسخ به پرسش دوم نیز به سادگی میسر است. واقعیت دیگر حاکی است که جنس این افراد با جنس خاتمی یکی است. افزون بر این او سر سلسله جنبان اینگونه رفتارها و عملکردهاست. مگر خاتمی با ملک عبدالله بارها به صورت خصوصی نشست و برخاست نکرد؟ مگر از ملک عبدالله وهابی برای براندازی حکومت مردم در ایران و جایگزین ساختن حکومتی آمریکایی دلار دریافت نکرد. مگر او با نامبارک مصری نرد عشق نباخت؟ مگر او با سوروس یهودی جلسه نداشت و نحوه براندازی در فتنه 88 را نیاموخت؟ مگر در عین اینکه لباس روحانیت بر تن داشت با زنان ایتالیایی دست نداد؟ مگر در محافل روشنفکری با عبای شکلاتی از دخترکان هر جایی دلبری نمیکرد؟ او مگر طراح و مجری فتنه 88 نبود؟ مگر خاتمی با براندازان سال 78 همکاری نکرد؟ مگر او رفیق گرمابه و گلستان خوئینی ها نیست؟

* خاتمی خلاصه هواداران، کی خلع لباس می شود؟

 به راستی چه تفاوتی می توان میان خاتمی و اطرافیانش یافت. مگر آنکه اگر دیگران هریک به گوشه ای از رفتارهای خلاف شان متصف شدند ، او مجمع تمامی رفتارهای خلاف شان و ارزش است و همگی این خبائث در او جمع است. به راستی چرا نهاد قضایی ما با چنین شخصی به مسامحه پرداخت تا اینکه او و اطرافیانش با پر رویی تمام دوباره خواهان بر هم زدن و لگد کوب ساختن دموکراسی و مردم گرایی در کشور شده و هوس نامزدی در انتخابات و آتش زدن بر آرای عمومی را در سر بپرورانند؟ آیا دادگاه ویژه روحانیت وظیفه برخورد با وی را فراموش کرده است؟ به راستی اگر او مصداقی بارز از افرادی که باید خلع لباس شوند نیست، پس مصداق بارز آن کیست؟ چه زمانی او در جایگاه متهم خواهد ایستاد و دل مومنین به محاکمه قاطع او خرسند خواهد شد؟