تبلیغات
«حجاب راه خدا» - گفتند حماقت كردی علیه شاهین نجفی موضع گرفتی!
«حجاب راه خدا»
منوی اصلی
مطالب پیشین
همراه با قرآن
آیه قرآن تصادفی
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

گذشتگان (شهدا)کاشتند و ما خوردیم.ما بکاریم تا دیگران بخورند.
جستجو


تدبّر در قرآن
آیه قرآن
آرشیو مطالب
صفحات مجزا
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
کاربردی
ذکر روزهای هفته مهدویت امام زمان (عج) آمار بازدید تماس با ما
ابر برچسب ها
حجاب دلیل اخراجم بود ,  عاشورا و حجاب ,  انسان هایی که مانند کبک سره خود را زیر برف کرده اند ,  دانلود نرم افزار طراحی ,  دانلود نرم افزار رایانه ,  اخراج یک کارمند به دلیل داشتن حجاب ,  اهدای یک چشم برای جلوگیری از ریختن آبروی یک دختر ,  نتیجه از دست دادن چشم در امان ماندن دختری از دست هوس رانان ,  حجاب ریشه در اصالت دارد ,  برای امر به معروف اهدای یک چشم کافی است؟ ,  حجاب از منظر مکتب عاشورا ,  آیا حجاب میتواند باعث اخراج یک کارمند باشد ,  دلیل اخراج کارمندی به بهانه داشتن حجاب ,  کبک هایی که سره خود را زیر برف کرده اند ,  دانلود نرم افزار فوتوشاپcs6 ,  اهدای یک چشم جهت حفظ آبروی یک دختر ,  دانلود نرم افزار کامپیوتر ,  دانلود نرم افزار رایت سی دی ,  مرد هایی مانند کبک ,  دانلود نرم افزار رایت دیسکnero2014 ,  ثمره قیام عاشورا استحاکم حجاب ,  اخراج شدم به دلیل داشتن حجاب ,  حجاب میراث گذشتگان ,  حجاب از دیدگاه قیام عاشورا ,  نجابت و پاک دامنی در ذات ایرانیان ,  از دست رفتن یک چشم نتیجه ی جلوگیری از ریختن آبروی دختر ,  حجاب نزد ایرانیان استو بس ,  حجاب پیام اصلی قیام عاشورا ,  بالا رفتن ارزش زن همراه با داشتن حجاب ,  دانلود نرم افزار مدیریت دانلودIDM ,  

 شاید اگر هنرها را می خواستیم لیست كنیم، موسیقی در آخرین رده هایی قرار می گرفت كه فكر می كردیم می شود دست بچه های ارزشی و انقلابی به آن برسد. اما با چند ترانه ای كه حامد زمانی خواند معلوم شد كه می شود حتی در حوزه موسیقی هم كارهایی كرد. ترانه های قلاده های طلا، تحریم و حالا تیتراژ برنامه ماه عسل آخرین كارهایی است كه او خوانده و مورد استقبال واقع شده است. با حامد زمانی گپ و گفت مفصلی داشتیم و او هم از خیلی چیزها و ماجراهای این روزهایش گفت. شرح كامل این گفتگو بماند برای بعد اما مطلب زیر گفتگوی متفاوتی است كه در قالب «باشگاه چانه زنی» با او داشتیم. فعلا با این سوال و جوابهای كوتاه مشغول شوید تا بعدا گفتگوی مفصل را تقدیمتان كنیم.


 

 

با سیاسی و انقلابی خواندن حسابی بار خودت را بستی دیگر؟!

كمتر از مقداری كه اگر عاشقانه می خوندم می‌بستم!

پس نون در انقلابی خوندن نیست؟

هست؛ ولی كمتر از انقلابی نخوندن!

خانواده‌ت مذهبی بودند؟

بله.

اولین آهنگی كه خوندی و پخش شد واكنش خانواده‌ت چی بود؟

اولین آهنگی كه خوندم درباره امام حسین(ع) بود و مشكلی نداشتند.

حالا چی؟ الان هم كه سیاسی می خونی مشكلی ندارند؟ عاشقانه بخونی چی؟

چون می دونند كه جهت گیری من چیه و سیر كارم به كدوم سمته حمایت می كنند ولی خدای نكرده اگر این مسیر عوض بشه باید عواقبش رو هم بپذیرم!